אודות רוני דרך

״התוכן הוא המלך״.

זה מזמן כבר עובדה.

ומה קורה כשתוכן איכותי, וידאו ושיווק מתחברים?

דמיינו לכם שברגעים אלו אתם גולשים להנאתכם באחת מהרשתות החברתיות. כל מה שמתחשק לכם כרגע זה לשחרר את המוח, להרפות וליהנות.

אבל בכל רגע יש איזה ״תוכן ממומן״ ש״מנסה״ לגרום לכם לקנות משהו., או עוד סרטון שיווקי של איזה מנטור שלא מפסיק לצלם את עצמו…. ומה בסך הכל ביקשתם? קצת שקט…. קצת חברים… קצת לראות עולם וליהנות.

אבל רגע… פתאום, מופיע סרטון וידאו ממש טוב, כזה שמעלה חיוך, כזה שמדבר בשפה שלכם, ממש ״קורא״ את המחשבות שלכם. סרטון שבא לכם להעביר הלאה… ואפילו לא שמתם לב אפילו שלמעלה כתוב ״ממומן״. אתם לוחצים על המשך ההודעה ושם נוצר החיבור שלכם עם המותג החדש שנכנס לחייכם….

נשמע כמו חלום? ממש לא! זה מה שתוכן וידאו איכותי, עשה ועושה. וידאו איכותי מצליח לגעת ולסחוף אחריו מילוני אנשים ברחבי העולם. בעבר זה היה בעולם הטלוויזיה וכיום זה קורה גם בדיגיטל.

בעלי העסקים, חברות והארגונים הבינו זאת כבר מזמן – בשביל להצליח לגעת בהרבה אנשים בעולם של הצפת מידע ופרסומות – צריך להיות חדשני, בולט, ייחודי ומרגש והיופי הוא שאת כל זה ניתן לעשות באמצעות תוכן ותוכן וידאו איכותי!  (קרא עוד…)

אז מה בעצם אנחנו עושים?

מרבית הצוות שלנו מורכב מאנשי טלוויזיה לשעבר, שיודעים לפתח פורמטים ייחודיים ולהתאימם לעולם הדיגיטל בקפסולות קצרות, מסקרנות והכי חשוב – כאלה שנוגעות ברגש ומניעות לפעולה.

אנחנו שמים דגש על עבודת התוכן לפני עבודת ההפקה ועובדים על פורמט + תחקיר + תסריט ורק אז ניגשים להפקה.

השירותים שלנו מתחלקים לשלושה עולמות עיקריים:

הראשון

סרטוני שיווק לדיגיטל באיכות של סדרת טלוויזיה (כשהפרקים כמובן קצרים ומותאמים לפלטפורמות הדיגיטליות).

השני

קורסים דיגיטליים לבעלי עסקים שרוצים לייצר הכנסה נוספת ופאסיבית עבור העסק שלהם, או עסקים המעוניינים להחליף את הקורס הפרונטלי בקורס דיגיטלי.

השלישי

ייעוץ אסטרטגיה, שיווק ותוכן לעסקים. הרבה לפני השיווק והתוכן – בואו נבין יחד מי אתם, מה אתם מוכרים, מה הסיפור שלכם ומה תהיה הדרך הכי קצרה ומדויקת על מנת להתחבר ללקוחות שלכם. ואחרי שנפצח את האסטרטגיה – נבנה תכנית שיווק ותוכן שתניב לכם תוצאות ממשיות.

בשלושת העולמות הללו, דרך העבודה היא תמיד קודם כל ללמוד את הצרכים השיווקיים של העסק ולאחר מכן נתאים לו חליפה אישית, ייחודית עבורו.

החזון שלנו:

לסייע לבעלי עסקים, חברות וארגונים לבלוט על פני המתחרים באופן יצירתי, חכם ומרגש ועל ידי כך לעזור להם למקסם את התוצאות העסקיות.

הייחודיות שלנו:

אנחנו מגיעים מעולם הטלוויזיה והתנסינו בהפקות גדולות וקטנות ובפיתוח פורמטים ייחודיים לארץ ולחו״ל. לצד זה פיתחנו ויצרנו מאות שעות של תוכן וידאו לדיגיטל עבור מותגים שונים

אנחנו חיים ונושמים תוכן שיווקי ושיווק למעלה מעשור והתנסינו בעבודה עם לקוחות מכל הסוגים, בכל הגדלים ומעולמות תוכן שונים

באני מאמין שלנו – התוכן הוא באמת המלך ולכן וידאו טוב מתחיל קודם כל מפיתוח תוכן איכותי

הערכים המובילים אותנו:

  • מקצועיות – נפעל לשרת אתכם במקצועיות בלתי מתפשרת תוך לימוד בלתי פוסק והתחדשות בתחום השיווק, וידאו ותוכן.
  • הקשבה – עבודתנו שמה דגש על הצורך האמיתי והעמוק של בעל העסק. נפעל מתוך הקשבה ורגישות לכל אדם ואדם.
  • יצירתיות – נביא את מלוא היצירתיות לתהליכי העבודה כך שתרגישו ייחודיים מול שוק תחרותי.
  • יושרה – נפעל בהגינות וביושר אישי ומקצועי.
  • חשיבה בגדול – נראה לכם את הדרך כיצד לפרוץ את תקרת הזכוכית של העסק שלכם ולהגיע למקסימום תוצאות.
  • הגשמה עצמית – בתפיסה שלנו, עסק הוא ממש לא רק פרנסה. עסק הוא שליחות, עסק הוא הגשמה, עסק הוא שיקוף של היכולות שלנו לצמוח וליצור יש מאיין.

מעניין אתכם לשמוע עוד? נשמח מאוד לשוחח ולהיפגש.